6 پروژه عمرانی و 12 پایان‌نامه اقتصاد مقاومتی در دانشگاه لرستان

زمان مطالعه این مطلب تنها: < 1 دقیقه

6 پروژه عمرانی و 12 پایان‌نامه اقتصاد مقاومتی در دانشگاه 

دکتر خسرو عزیزی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه لرستان، اظهار کرد: احداث سازمان مرکزی، آمفی تئاتر مرکزی، کلینیک دامپزشکی، ساختمان آموزشی و مجتمع آزمایشگاهی دانشکده کشاورزی و فاز دوم توسعه دانشکده علوم پایه ازجمله پروژه‌های دانشگاه لرستان است که در قالب اقتصاد مقاومتی قرار گرفتند.

وی ادامه داد: پیشرفت فیزیکی پروژه سازمان مرکزی دانشگاه لرستان 47 درصد بوده که تاکنون 14 میلیارد و 455 میلیون ریال برای آن هزینه شده است.

عزیزی با اشاره به اینکه پیشرفت فیزیکی پروژه آمفی تئاتر مرکزی دانشگاه لرستان با اشتغال 19 نفر 53 درصد است، افزود: برای این پروژه 11 میلیارد و 612 میلیون ریال هزینه شده است. وی گفت: کلینیک دامپزشکی نیز 100 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و 6 میلیارد و 771 میلیون ریال نیز هزینه شده است.

رئیس دانشگاه لرستان با بیان اینکه احداث ساختمان آموزشی و مجتمع آزمایشگاهی دانشکده کشاورزی از دیگر پروژه‌های اقتصاد مقاومتی این دانشگاه است، افزود: برای احداث ساختمان آموزشی دانشکده کشاورزی با 22 درصد پیشرفت فیزیکی 2 میلیارد و 243 میلیون ریال و برای مجتمع آزمایشگاهی نیز با 23 درصد پیشرفت فیزیکی 2000 میلیارد ریال هزینه شده است.

وی بیان کرد: فاز دوم توسعه دانشکده علوم پایه از دیگر پروژه‌های اقتصاد مقاومتی دانشگاه لرستان بوده که 49 درصد پیشرفت فیزیکی دارد که برای آن 10 میلیارد و 110 میلیون ریال هزینه شده است.

عزیزی تصریح کرد: درمجموع برای پروژه‌های مذکور با 116 اشتغال مستقیم، 47 میلیارد و 191 میلیون ریال هزینه شده است.

رئیس دانشگاه لرستان بیان کرد: راه‌اندازی مرکز شتاب‌دهی ICT ، ایجاد مرکز رشد شماره (2) خرم‌آباد و ارائه 12 پایان‌نامه درخصوص اقتصاد مقاومتی از دیگر پروژه‌های اقتصاد مقاومتی دانشگاه لرستان است.95/11/23

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تشخیص ربات نبودن *

ما برای بهتر ارائه دادن خدمات به شما بازدیدکننده محترم از کوکی مرورگر استفاده می کنیم.