پیشرفت ۶۰ درصدی پروژه آزادراه خرم‌آباد- اراک

زمان مطالعه این مطلب تنها: < 1 دقیقه

پیشرفت ۶۰ درصدی پروژه آزادراه خرم‌آباد- اراک

 فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء گفت: پروژه آزادراه خرم‌آباد- اراک ۶۰ درصد پیشرفت دارد و امیدواریم بتوانیم هرچه سریع‌تر آن را بهره‌برداری کنیم.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار عبادالله عبداللهی عصر پنجشنبه در بازدید از پروژه آزاد راه خرم آباد- اراک و در جمع پرسنل فعال در این پروژه با اشاره به اینکه پروژه آزادراه خرم آباد- اراک با کیفیت بسیار عالی و با پیشرفت بسیار خوب در حال اجرا است، اظهار داشت: اجرای این پروژه کار سختی بود.

وی با بیان اینکه بزرگترین تونل کشور از نظر طول در این پروژه احداث می شود، تصریح کرد: خوشبختانه کار خوبی در این پروژه انجام شده است و کار ارزشمندی صورت گرفته که امیدواریم هرچه زودتر به نتیجه برسد.

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء با تاکید بر اینکه مسیر احداث آزادراه از نظر صعب العبور بودن، سختی کار زیادی دارد، افزود: این پروژه ۶۰ درصد پیشرفت دارد و با توجه به وضعیتی که در بازدید ملاحظه کردم، امیدواریم بتوانیم هرچه سریع تر پروژه را بهره برداری کنیم.

سردار عبداللهی با اشاره به اینکه در مسیر خرم آباد به بروجرد این پروژه بالغ بر ۳۰ کیلومتر کاهش مسیر صورت می گیرد که این امر در بحث حفظ محیط زیست، کاهش مصرف سوخت و رونق اقتصاد بسیار مهم است، خطاب به پرسنل این پروژه گفت: بابت انجام این پروژه از شما تشکر می کنم و دست شما را می بوسم.  96/4/22

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تشخیص ربات نبودن *

ما برای بهتر ارائه دادن خدمات به شما بازدیدکننده محترم از کوکی مرورگر استفاده می کنیم.