هتل صخره ای خرم‌آباد

زمان مطالعه این مطلب تنها: 2 دقیقه

هتل صخره ای خرم‌آباد

هتل صخره ای خرم‌آباد سال ۱۳۸۰ در زمینی به مساحت سه هزار و ۱۴۵ مترمربع با زیربنای ۲ هزار و ۸۸۰ مترمربع توسط سرمایه گذار اولیه عملیات اجرایی آن  آغاز  شد و روی مبلغ اعتباری ۲۸ تا ۳۰ میلیارد تومان برای ساخت این هتل توافق شد، بنا بود این طرح ظرف سه سال ساخته شود اما در ابتدا، به دلیل مشکلات سرمایه گذار، کار ساخت این هتل متوقف شد و این طرح عمرانی در مرکز استان بعنوان یک طرح نیمه تمام طی سال های طولانی رها شده است.

مهرداد ویسکرمی روز یکشنبه(1401/9/6) در گفت و گو با  خبر گزاری ایرنا لرستان بیان کرد: یکسال پیش اداره کل راه و شهرسازی پنج هزار متر مربع جهت توسعه هتل صخره ای به این طرح واگذار کرده است و بعد از ۲ سال و نیم پیگیری های مداوم، حدود ۲ ماه پیش نیز مشکلات اداری و حقوقی این طرح نیمه کاره برطرف شد.

وی اظهار داشت: به همین منظور جلسه کمیسیون ماده ۱۰۰ شهرداری برای این طرح برگزار شد و یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان جریمه مصوب شده در این کمیسیون، به طور کامل پرداخت شده است.

وی ادامه داد: همچنین ۶ میلیارد تومان عوارض ساخت و ساز این هتل توسط شهرداری محاسبه و طرح تحویل سرمایه گذار شد که بنابر اظهارات سرمایه گذار، به زودی پرداخت و عملیات اجرایی از سر گرفته می شود.

ویسکرمی با تاکید بر اینکه اکنون هیچ مانعی برای تکمیل هتل صخره ای خرم آباد وجود ندارد عنوان کرد: سرمایه گذار می تواند عوارض تعیین شده را بصورت کامل و یا قسطی برابر با قوانین و ضوابط پرداخت کند و بعد از آن، حداکثر ظرف یک هفته مجوز جدید ساخت هتل صادر خواهد شد.

وی گفت: براساس هماهنگی های انجام شده با سرمایه گذار، عوارض تا قبل از پایان سال پرداخت خواهد شد چراکه در صورت موکول شدن این امر به سال بعد شرایط تغییر خواهد کرد و سرمایه گذار ناچار به پرداخت عوارض بیشتری خواهد شد.

عملیات اجرایی هتل صخره ای خرم‌آباد سال ۱۳۸۰ در زمینی به مساحت سه هزار و ۱۴۵ مترمربع با زیربنای ۲ هزار و ۸۸۰ مترمربع توسط سرمایه گذار اولیه آغاز شد و روی مبلغ اعتباری ۲۸ تا ۳۰ میلیارد تومان برای ساخت این هتل توافق شد، بنا بود این طرح ظرف سه سال ساخته شود اما در ابتدا، به دلیل مشکلات سرمایه گذار، کار ساخت این هتل متوقف شد و این طرح عمرانی در مرکز استان بعنوان یک طرح نیمه تمام طی سال های طولانی رها شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تشخیص ربات نبودن *

ما برای بهتر ارائه دادن خدمات به شما بازدیدکننده محترم از کوکی مرورگر استفاده می کنیم.