1100میلیارد ریال در فرودگاه خرم آباد سرمایه گذاری می شود

زمان مطالعه این مطلب تنها: < 1 دقیقه

1100میلیارد ریال در فرودگاه خرم آباد سرمایه گذاری می شود

مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران گفت: یکهزار و 100میلیارد ریال سرمایه گذاری در جهت توسعه فرودگاه خرم آباد صورت می گیرد.

به گزارش ایرنا، رحمت الله مه آبادی عصر یکشنبه در دیدار با استاندار لرستان اظهار کرد: براساس دستور وزیر راه و شهرسازی برای سامان دادن به طرح توسعه فرودگاه خرم‌آباد به لرستان سفر کرده است.
وی افزود: طرح توسعه فرودگاه خرم آباد طی چند سال اخیر آعاز شده و پیش‌بینی می شود که یکهزار و 100 میلیارد ریال در این فرودگاه سرمایه‌گذاری انجام گیرد که با انجام این سرمایه گذاری هواپیماهای بزرگتری مانند ایرباس 320 می توانند در این فرودگاه نشست و برخاست کنند.
وی افزود، سامانه ارسال آی ال اس می تواند برخی از مشکلات کنسلی پروازها را کم کند که این پروژه نیز در حال اتمام است و هواپیما با دید کمتر و در شرایط سخت تر می تواند در این فرودگاه پرواز کنند.
مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران عنوان کرد: توسعه باند این فرودگاه در حال انجام است و در بحث ترمینال فرودگاه خرم‌آباد مطالعات آن نیمه دوم امسال آغاز می شود از این رو ما می توانیم تا پایان امسال بخش زیادی از این طرح های نیمه تمام را به اتمام برسانیم.
مه آبادی افزود: سیاست دولت و نظام جمهوری اسلامی توجه به نقاط کم برخوردار است و در این فرودگاه اینگونه بوده و تاکنون و اعتبارات خوبی جذب شده است.
لازم به ذکر است مدیرعامل شرکت هواپیمایی کشور در سفر یک روزه خود بهِ لرستان از نزدیکی طرح توسعه فرودگاه خرم‌آباد را مورد بازدید و در ادامه با استاندار لرستان دیدار و گفت و گو کرد.  97/2/23

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تشخیص ربات نبودن *

ما برای بهتر ارائه دادن خدمات به شما بازدیدکننده محترم از کوکی مرورگر استفاده می کنیم.