پیگیری برای رونق تولید و کاهش نرخ بیکاری در لرستان 

زمان مطالعه این مطلب تنها: < 1 دقیقه

پیگیری برای رونق تولید و کاهش نرخ بیکاری در لرستان

 معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از پیگیری برای رونق تولید و کاهش نرخ بیکاری در لرستان از سوی این وزارتخانه خبر داد.

حاتم شاکرمی امروز پنج شنبه در حاشیه جلسه مشترک شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی و کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری، جمع بندی اقدامات سفر خود و هیئت همراه به لرستان را ارائه کرد.

وی، گفت: بعد از اعزام معاونین و مدیران ارشد وزارت کار به لرستان، بازدیدهای میدانی از طرح‌های اشتغال زا و نشست با نمایندگان و فرمانداران شهرستان‌های استان با محوریت جمع بندی اقدامات سفر صورت پذیرفت.

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، اظهار داشت: در جلسه امروز حوزه‌های مختلفی مانند سرمایه گذاری، اشتغال، امور رفاهی و مواردی از این دست مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

شاکرمی، عنوان کرد: در رابطه با فراهم ساختن زمینه مشارکت بانک‌ها در طرح‌های عمرانی لرستان، استاندار لرستان طی هفته آینده سفری برای پیگیری این موضوع به وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی خواهد داشت که تلاش داریم زمینه این مشارکت را فراهم کنیم.

امیدواریم با پیگیری‌های صورت گرفته و طرح‌هایی که در استان ارائه خواهد شد، شاهد رونق تولید و کاهش بیکاری در لرستان باشیم.99/7/24

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تشخیص ربات نبودن *

ما برای بهتر ارائه دادن خدمات به شما بازدیدکننده محترم از کوکی مرورگر استفاده می کنیم.