پیشتازی پلیمر خلیج فارس خرم‌آباد

زمان مطالعه این مطلب تنها: 2 دقیقه

 

پیشتازی پلیمر خلیج فارس خرم‌آباد

 سرمربی تیم پلیمر خلیج فارس خرم‌آباد از پیشتازی این تیم در روز نخست بیست و چهارمین دوره رقابت‌های دوومیدانی قهرمانی باشگاه‌های کشور خبر داد.

سیاوش سپهوند در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: در روز نخست این رقابت‌ها در بخش آقایان، تیم پلیمر خلیج فارس خرم‌آباد با ۵ طلا، ۴ نقره، ۳ برنز، یک رده چهارمی، یک رده پنجمی، یک رده ششمی و یک رده نهمی بدون رقیب و پیشتاز شد.

وی ادامه داد: در ۱۱۰ متر با مانع مهدی پیرجهان از تیم پلیمر خلیج فارس خرم‌اباد با ۱۴.۶۰ ثانیه به مدال طلا دست یافت. در پیاده‌روی امیرحسین اسدی با زمان ۴۹:۱۷:۳۴ دقیقه اولین مدال برنز تیم پلیمر خلیج فارس خرم‌آباد را کسب کرد.

سپهوند اضافه کرد: در ۱۰۰ متر، مهران حسینی از تیم پلیمر خلیج فارس خرم‌آباد با زمان ۱۰.۶۳ ثانیه نایب قهرمان شد و ورزشکاران فولاد مبارکه و صنعت مس کرمان اول و سوم شدند. همچنین در این ماده سجاد زارعی از تیم پلیمر با زمان ۱۱.۰۵ ثانیه در رده ششم قرار گرفت.

سرمربی پلیمر خلیج فارس خرم‌آباد گفت: در پرتاب وزنه محمدرضا طیبی از تیم پلیمر با ۱۹.۴۰ متر به مدال طلا رسید. همچنین علی ثمری دیگر پرتاب‌گر پلیمر با ۱۷.۰۳ متر در رده پنجم قرار گرفت.

وی بیان کرد: در ۴۰۰ متر احسان طهماسبی از تیم پلیمر با زمان ۴۷.۰۲ ثانیه نایب قهرمان شد. در این ماده ورزشکاران فولاد مبارکه و صنعت مس کرمان اول و سوم شدند. در ۱۵۰۰ متر ورزشکاران پلیمر خلیج فارس خوش درخشیدند و پژمان یارولی از تیم پلیمر با زمان ۴:۰۰:۱۲ دقیقه به نشان طلا و علی فهیمی با ۴:۰۰:۹۳ دقیقه به مدال نقره رسیدند.

سپهوند گفت: بهنام شیری در پرتاب دیسک با پرتاب ۵۵.۸۹ متر به مدال خوش‌رنگ طلا دست یافت. در پرش طول،  محمد قائدزاده از تیم پلیمر خلیج فارس خرم آباد با پرش ۶.۷۲متر جایگاهی بهتر از نهمی را به دست نیاورد.

وی یادآور شد: در ۵۰۰۰ متر، همایون همتی با زمان ۱۵:۱۴:۳۹ دقیقه و مرتضی بیرانوند با ۱۵:۲۱:۰۷ دقیقه هر دو از تیم پلیمر به ترتیب اول و سوم شدند.

سپهوند خاطرنشان کرد: در ۱۰۰×۴ متر، تیم ما نایب قهرمان شد. در پرش ارتفاع حسین بیزار و رضا سلیمی هر دو از پلیمر در رده‌های سوم و چهارم قرار گرفتند.  99/6/16

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تشخیص ربات نبودن *

ما برای بهتر ارائه دادن خدمات به شما بازدیدکننده محترم از کوکی مرورگر استفاده می کنیم.