شهری که ۳ بازیکن در جام جهانی دارد

زمان مطالعه این مطلب تنها: 2 دقیقه
* آقای بیرانوند در جریان شکایت دوباره مدیر برنامه‌های سابق‌تان قرار گرفتید؟
این موضوع برای دوران حضور من در باشگاه نفت است. من بیشتر از یک میلیارد از این باشگاه طلب دارم. مگر پولی گرفتم که بخواهم حق این آقا را بدهم؟

* درست است، ولی به هر حال ممکن است این موضوع باعث محرومیت شما شود…
من را محروم کنند؟ مگر می‌توانند؟ صد بار از باشگاه نفت به کمیته انضباطی شکایت کردم چرا حق من را نمی‌دهند؟ چرا بازی‌های نفت را ۳ بر صفر نمی‌کنند؟ اگر قرار به محرومیت باشد باشگاه نفت باید محروم شود. من به دادگاه هم شکایت کردم و در چند روز آینده حکم مزایده این باشگاه را خواهم گرفت و شاید امتیاز نفت را به شهرم خرم‌آباد ببرم.

* واقعاً؟ مگر امکان چنین کاری وجود دارد؟
بله، چراکه نه. مثل نقل و نبات امتیاز تیم‌ها در ایران جابه‌جا می‌شود و من هم می‌خواهم نفت را به شهرم خرم‌آباد ببرم. مگر خرم‌آباد چه چیزی کم دارد که نتواند تیمداری کند؟ شهری که ۳ بازیکن در جام جهانی دارد قطعاً لیاقت داشتن یک تیم را هم دارد.

* آن نفر سوم کیست؟
غیر از من و وحید، دنیل ارزانی بازیکن تیم ملی استرالیا که رگ و ریشه‌ای ایرانی دارد هم اصالتاً به استان لرستان و شهر خرم‌آباد برمی‌گردد. خرم‌آباد در جام جهانی ۳ نماینده داشت!

* به هر حال امیدواریم هر چه زودتر مشکل شما و باشگاه نفت حل شود…
من هم امیدوارم مشکل حل شود، ولی اگر حل‌شدنی بود تا به الان این مشکل برطرف می‌شد، ولی متأسفانه مسئولان نفت یا خواب هستند و یا خودشان را به خواب زدند. باز هم اعلام می‌کنم سازمان لیگ و کمیته انضباطی باید جلوی بازی کردن تیم نفت را بگیرند که تا به حال این کار را انجام ندادند.

منبع: خبر ورزشی  – 97/5/6

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تشخیص ربات نبودن *

ما برای بهتر ارائه دادن خدمات به شما بازدیدکننده محترم از کوکی مرورگر استفاده می کنیم.