ساختمان استانداری لرستان

زمان مطالعه این مطلب تنها: < 1 دقیقه

ساختمان استانداری لرستان

    ساختمان استانداری لرستان . معاون عمرانی وزیر کشور گفت: در حال حاضر بسیاری از پروژه‌های عمرانی نیمه تمام لرستان فعال شدند و یکی از استان‌های پیشگام در فعال شدن پروژه‌های نیمه‌تمام و راکد است.

مهدی جمالی‌نژاد عصر امروز چهارشنبه، هشتم آذرماه در بازدید از ساختمان نیمه‌تمام استانداری لرستان، افزود: امروز به منظور بازدید از چندین پروژه عمرانی و تعیین تکلیف پادگان ۰۷ به لرستان سفر کردم.

معاون عمرانی وزیر کشور با بیان اینکه حیف است پروژه ساختمان نیمه‌تمام استانداری لرستان متوقف بماند، اضافه کرد: چنانچه امکان داشته باشد با سازمان برنامه و بودجه صحبت شود و یک مبلغی را  برای فعال کردن این پروژه درنظر بگیرند. همچنین از محل مولدسازی می‌توان  این ساختمان را به سرانجام رساند.

جمالی‌نژاد تصریح کرد: خیلی از کارهای اصلی این ساختمان نیمه‌تمام استانداری لرستان انجام شده و چنانچه اعتباری تخصیص داده شود تا کمتر از یکسال تکمیل و به مرحله بهره‌برداری خواهد رسید.

وی بیان کرد: هم‌اکنون بسیاری از پروژه‌های عمرانی نیمه‌تمام لرستان فعال شده‌اند و یکی از استان‌های پیشگام در فعال شدن پروژه‌های نیمه‌تمام و راکد است.

معاون عمرانی وزیر کشور با بیان اینکه متاسفانه در کشور خیلی از پروژه‌ها که بالای ۷۰ تا ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارند اما متوقف شده‌اند؛ البته در لرستان پروژه‌هایی از این دست کم داریم، یادآور شد: در کشور بیش از ۸۰۰۰۰ پروژه نیمه‌تمام داریم که تکمیل آنها مبلغ هنگفتی را می‌طلبد.

جمالی‌نژاد گفت: در لرستان پروژه‌های نیمه‌تمام اندک هستند که امیدواریم با تخصیص اعتبار بتوانیم آنها را به نتیجه برسانیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تشخیص ربات نبودن *

ما برای بهتر ارائه دادن خدمات به شما بازدیدکننده محترم از کوکی مرورگر استفاده می کنیم.