رودخانه خرم‌آباد فرصتی ارزشمند برای رونق گردشگری خرم‌آباد است

رودخانه خرم‌آباد فرصتی ارزشمند برای رونق گردشگری خرم‌آباد است

دکتر سید موسی خادمی استاندار لرستان ظهر امروز در جلسه بررسی آخرین وضعیت ساماندهی رودخانه خرم‌آباد، بیان کرد: این رودخانه می‌تواند نقش مهمی در توسعه شهری، زیباسازی شهری، گردشگری و هم در بحث‌های اقتصاد داشته باشد.

وی ادامه داد: رودخانه خرم‌آباد را نباید به‌عنوان یک تهدید دانست، اگر کاربری از رودخانه نداشته باشیم کفران نعمت است بنابراین از این فرصت بزرگ باید استفاده کرد.

استاندار لرستان عنوان کرد: ترکیب رودخانه خرم‌آباد با قلعه فلک الا افلاک بی‌نظیر بوده و با ترکیب این دو ظرفیت بزرگ در شهر خرم‌آباد می‌توان یک کار بزرگ و فراتر از دیدگاه ما در راستای گردشگری و اقتصادی منطقه تعریف و اجرا نمود.

خادمی اظهار داشت: آنچه که از ارائه این طرح احساس می‌شود بیشتر به سمت ساماندهی فضاهای اطراف رودخانه توجه شده در صورتی که باید فضای درون رودخانه و پل‌های تاریخی ساخته شده را در نظر گرفت، فضاهای اطراف رودخانه در اختیار ما نیست و در نتیجه نباید در طراحی و اجرای آن از مشکل به سمت آسان حرکت کنیم، برنامه‌ریزی برای ساماندهی فضاهای اطراف رودخانه در درازمدت قابل‌اجراست.

این مسئول افزود: هدف از این طرح نباید صرفاً ساماندهی و زیباسازی باشد، باید طرح‌های گردشگری و نیز گردش اقتصادی را مد نظر قرار دهیم.  96/8/8

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تشخیص ربات نبودن *Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

ما برای بهتر ارائه دادن خدمات به شما بازدیدکننده محترم از کوکی مرورگر استفاده می کنیم.