خیابان افلاک خرم‌آباد

زمان مطالعه این مطلب تنها: < 1 دقیقه

 

خیابان افلاک خرم‌آباد

خیابان افلاک خرم آباد،با توجه به اینکه خیابان افلاک در حریم و عرصه قلعه تاریخی، فرهنگی فلک‌الافلاک خرم‌آباد قرار دارد اجرای این طرح و ساماندهی آن می تواند رونق گردشگری را به دنبال داشته باشد. مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی لرستان بیان کرد: در این جلسه مقرر شد شهرداری خرم‌آباد نسبت به آماده کردن طرح جداره‌سازی و تغییر کاری خیابان افلاک اقدام و عملیات اجرایی سنگ‌فرش آن بر اساس ضوابط میراث‌فرهنگی نسبت صورت گیرد.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی لرستان از تغییر کاربری خیابان افلاک خرم‌آباد به گذر پیاده خبر داد.

عطا حسن‌پور امروز در نشست با شهردار و مدیران شهرداری خرم‌آباد، اظهار کرد: در این جلسه نسبت به تغییر کاری خیابان افلاک این شهر تصمیم گیری شد.

وی با بیان اینکه عملیات اجرایی توسط شهرداری و با هماهنگی این اداره‌کل پس از تهیه و تصویب طرح آغاز می‌شود، افزود: با توجه به اینکه خیابان افلاک در حریم و عرصه قلعه تاریخی، فرهنگی فلک‌الافلاک خرم‌آباد قرار دارد اجرای این طرح و ساماندهی آن می تواند رونق گردشگری را به دنبال داشته باشد.

در این نشست فتوحی شهردار خرم‌آباد نیز آمادگی خود را برای هرگونه تعامل و همکاری با اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی لرستان به منظور اجرایی فعالیت‌های عمرانی و زیرساختی بر اساس ضوابط میراث‌فرهنگی به منظور توسعه محیط شهری و رونق گردشگری اعلام کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تشخیص ربات نبودن *

ما برای بهتر ارائه دادن خدمات به شما بازدیدکننده محترم از کوکی مرورگر استفاده می کنیم.