خرم‌آباد میزبان سی و ششمین جشنواره‌ی فیلم فجر

زمان مطالعه این مطلب تنها: < 1 دقیقه
 معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان از برگزاری جشنواره‌ی فیلم فجر هم‌زمان با تهران در سینما استقلال خرم‌آباد خبر داد.
به گزارش یافته، فرید رحمتی با اعلام این خبر، گفت: ١٨فیلم از بخش اکران اول و کودک و نوجوان سی و ششمین جشنواره‌ی فیلم فجر، هم‌زمان با تهران در سینما استقلال خرم‌آباد نیز به روی پرده خواهد رفت.
وی افزود: فیلم‌های این جشنواره از چهاردهم تا بیست و یکم بهمن‌ماه هر روز در ۴ نوبت و از ساعت ١۴ تا ١۶ – ١۶ تا ١٨ – ١٨ تا ٢٠ و ٢٠ تا ٢٢ در سینما استقلال خرم‌آباد اکران می‌شوند.
معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان تصریح کرد: تاکنون نمایش فیلم‌های به وقت شب به کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا، ماهورا به کارگردانی حمید زرگر نژاد، بمب به کارگردانی پیمان معادی، جاده قدیم به کارگردانی منیژه حکمت، خجالت نکش به کارگردانی رضا مقصودی، چهارراه استانبول به کارگردانی مصطفی کیایی، مغزهای کوچک زنگ‌زده به کارگردانی هومن سیدی، امیر به کارگردانی نیما اقلیما، کار کثیف به کارگردانی خسرو معصومی، دارکوب به کارگردانی بهروز شعیبی، سوءتفاهم به کارگردانی احمدرضا معتمدی و زنانی با گوشواره‌های بارونی به کارگردانی رضا فرهمند در خرم‌آباد قطعی شده و ۴ فیلم دیگر از بخش اکران اول و ٢ فیلم از بخش کودکان و نوجوانان نیز به این لیست اضافه خواهند شد.
رحمتی خاطرنشان ساخت: علاقه‌مندان می‌توانند جهت تهیه‌ی بلیت، به‌صورت روزانه، به گیشه‌ی فروش سینما استقلال مراجعه و بلیت فیلم‌های مختص به آن روز را تهیه نمایند
 شایان ذکر است فروش آنلاین بلیت‌های سی و ششمین جشنواره فیلم فجر (مختص سینما استقلال خرم‌آباد) در اپ “سینمادان” عرضه‌شده در کافه بازار آغاز شده است. 96/11/7
.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تشخیص ربات نبودن *

ما برای بهتر ارائه دادن خدمات به شما بازدیدکننده محترم از کوکی مرورگر استفاده می کنیم.