آخرین وضعیت برخی پروژ ه های خرم آباد

زمان مطالعه این مطلب تنها: 2 دقیقه

آخرین وضعیت برخی پروژ ه های خرم آبادروند ساخت پروژه «هتل صخره‌ای» خرم‌آباد تسریع یابد

 آقای طولابی فرماندار شهر خرم آباد در گفتگوی برنامه تلویزیون آخرین وضعیت برخی پروژه های در دست اجرای  خرم‌آباد در حوزه‌های مختلف را تشریح کرد.

وی در سخنانی با اشاره به اینکه در سال جاری و در حوزه اعتبارات عمرانی، ۱۱۴ میلیارد تومان برای اجرای ۱۳۳ طرح و پروژه در نظر گرفته شده است، اظهار داشت: موفقت نامه‌ها در این رابطه تبادل شده‌اند.

آزاد را خرم آباد – اراک

یکی از این پروژه‌ها، طرح آزاد راه خرم آباد – اراک است که قطعه اول آن از خرم آباد تا بروجرد به طول ۶۸ کیلومتر بوده که تا کنون نیز حدود دو هزار میلیارد هزینه این پروژه شده است.

فرماندار مرکز لرستان با بیان اینکه بر اساس قول مجری پروژه و پیمانکار آنکه قرارگاه خاتم بوده، حداکثر تا پایان سال جاری قطعه اول این پروژه افتتاح خواهد شد، افزود: با اجرای این پروژه، حدود ۱۰ کیلومتر مسیر قدیمی را کوتاه‌تر می‌کند.

 چهار خطه خرم‌آباد – چگنی 

طولابی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به پروژه چهار خطه خرم آباد – چگنی، بیان داشت: این پروژه در حال اجرا است اما یک سری موانع و مشکلات از جمله بحث تملک املاک روستاهای مسیر موجب شده که روند اجرای این پروژه کند باشد.

وی، گفت: همچنین پروژه تعریض جاده خرم آباد به بخش پاپی به طول حدود ۸۰ کیلومتر یکی دیگر از پروژه‌های مرکز لرستان است، بخشی از این پروژه انجام و آسفالت شده است و ما بقی آن هم در حال اجرا است.

 پروژه موزه دفاع مقدس

طولابی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به پروژه موزه دفاع مقدس لرستان، ادامه داد: این پروژه حدود ۸۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

وی با بیان اینکه برای این پروژه حدود ۱۰ تا ۱۲ میلیارد تومان پیش بینی شده است، عنوان کرد: بنا بوده که این پروژه به عنوان یکی از پروژه‌های جهش تولید محسوب شود.

فرماندار مرکز لرستان، تصریح کرد: اگر اعتبار لازم برای این پروژه اختصاص پیدا کند و تخصیص یابد تا پایان امسال و یا حداکثر خرداد ماه سال آینده تکمیل و مورد بهره برداری قرار می‌گیرد.

روند پیشرفت هتل های خرم آباد

طولابی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اجرای پروژه‌های هتل سازی در شهر خرم آباد، اظهار داشت: در حال حاضر پروژه هتل «صدف» حدود ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

وی با بیان اینکه همچنین هتل «صخره ای» خرم آباد نیز بعد از مدت‌ها تعطیلی سرمایه گذار جدید برای اجرای آن پای کار آمده است، گفت: سرمایه گذار جدید در آینده نزدیک شروع به کار خواهد کرد.

فرماندار مرکز لرستان با تاکید بر اینکه این هتل حدود ۶۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد، تصریح کرد: همچنین هتل «بام خرم آباد» حدود ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

طولابی، افزود: فاز اول طرح گردشگری «مخملکوه» خرم آباد آماده افتتاح است. همچنین  پروژه هتل «شاپورخواست» نیز حدود ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد. 99/9/30

کد خبر 5096996

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تشخیص ربات نبودن *

ما برای بهتر ارائه دادن خدمات به شما بازدیدکننده محترم از کوکی مرورگر استفاده می کنیم.