رکوردزنی عالیخانی

زمان مطالعه این مطلب تنها: < 1 دقیقه

رکوردزنی عالیخانی

  رکوردزنی عالیخانی، به گزارش روابط عمومی هیات تیراندازی لرستان(1401/2/31) ، آنا عالیخانی با ثبت رکورد ۶۱۹.۴ در مسابقات قهرمانی کشور، بالاترین امتیاز در تاریخ تیراندازی بانوان لرستان را کسب کرد.

به گزارش روز شنبه پایگاه لرم از روابط عمومی هیات تیراندازی لرستان، دومین دوره مسابقات تیراندازی آزاد کشوری باحضور ۵۹ ورزشکار از ۱۳ استان در ورزشگاه آزادی تهران برگزار شد و در رده سنی جوانان آنا عالیخانی که با کسب رکورد ممتاز ۶۱۹.۴ با دستیابی به بالاترین رکورد کسب شده در تاریخ تیراندازی بانوان استان لرستان به فینال راه یافت.

عالیخانی هفته گذشته در مرحله اول این مسابقات که در مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار شد با کسب رکورد ۶۱۱ بعنوان نفر دوم راهی فینال شد و در مرحل پایانی با وجود حضور رقبای با تجربه به هفتم شد.

این سومین مسابقه رسمی عالیخانی در طول یکسال آموزش وی بود و نمودار روند رو به رشد این ورزشکار لرستانی نوید بخش ظهور یک ستاره درخشان در تیراندازی ایران می باشد.

همچنین در رده سنی نوجوانان رکسانا کاظمی نیز در دومین مسابقه رسمی خود موفق به کسب دومین رکورد پیاپی ۵۹۱ شد و علیرغم کسب این رکورد از حضور به فینال بازماند.

در بخش بزرگسالان نیز علی دالوند با کسب امتیاز ۵۹۶ از راهیابی به فینال باز ماند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تشخیص ربات نبودن *

ما برای بهتر ارائه دادن خدمات به شما بازدیدکننده محترم از کوکی مرورگر استفاده می کنیم.