سعید مصطفی‌وند

زمان مطالعه این مطلب تنها: 3 دقیقه

سعید مصطفی‌وند

سعید مصطفی وند در سال ۱۳ تیر ۱۳۶۲ در خرم آباد متولد شد .وی بازیکن والیبال اهل ایران عضو تیم ملی والیبال ایران و باشگاه شهرداری تبریز است. مصطفی وند سابقه بازی در تیم ملی ایران را در مسابقات انتخابی المپیک ۲۰۱۲ و انتخابی لیگ جهانی ۲۰۱۳ را در کارنامه خود دارد. مصطفی وند برای لیگ جهانی ۲۰۱۴ دوباره به تیم ملی ایران دعوت شد.

این شما و این گفت و گوی عیدانه ما با این بازیکن با اخلاق:

طرفداری: آقا سعید چه شد که والیبالیست شدید؟
من والیبال را به طور اتفاقی از سال 78 شروع کردم و این ‌چنین شد که در دوران دبیرستان و مدرسه به من پیشنهاد کردند والیبال بازی کنم و بعد ازآن هم از طریق آموزشگاه‌های والیبال این رشته را پیگیری کردم و بعد از یک ماه از این اتفاق نگذشته بود که توسط آقای ایوانویچ به تیم ملی دعوت شدم. در زمینه باشگاهی هم والیبال را از همان سال 78 از تیم جوانان پیکان شروع کردم .

طرفداری: با توجه به حضورتان در تبریز، والیبال این شهر و جو سالن والیبال آنرا چگونه ارزیابی می کنید؟
من چند سال در ارومیه بودم و در سالن شش‌هزارنفری ارومیه با حمایت هواداران که در هیچ کجا نظیر ندارد بارها بازی کردم و این باعث شده است که به هر شهر دیگری هم بروم تماشاگر روی من هیچ اثری نمی‌گذارد ، در تبریز هوادارانی که به استادیوم می‌آیند بیشتر برای تماشا می‌آیند تا برای تشویق که این باعث شده است یک مقدار با ارومیه و شهرهای دیگر متفاوت ‌تر باشد، ولی امسال جو تبریز بسیار بهتر از سال‌های گذشته شده و با گذشت زمان بهتر نیز خواهد شد.

طرفداری: چند سال است ازدواج کردید و چند فرزند دارید؟
من ده سال است که ازدواج ‌کرده‌ ام و یک پسر 6 ساله دارم.

طرفداری: به همراه خانواده زندگی می کنید؟
خیر، ساکن تهران هستیم و تنها من در تبریز بودم و یک مقدار دور از خانواده بودن شرایط سختی را دارد ولی در بعضی از مواقع خانواده به اینجا می ‌آمدند.

طرفداری: سال 93 برای شما چطور گذشت؟
به طور کلی سال خوبی را پشت سر گذاشتم. سال قبل من با درخواست مرحوم معدنی در تبریز حاضر شد و این فصل قصد جدایی داشتم و شهرداری در بین گزینه های من نبود که با پیشنهاد آقای بهبودی کاپیتان و آقای بناکار سرمربی تیم تصمیم به ماندن گرفتم و خداراشکر فصل بسیار خوبی را پشت سر گذاشتیم که در نهایت با کسب عنوان سومی به پایان رسید.

طرفداری: برای سال 94 چه آرزوی دارید؟
آرزو می کنم تمام خانواده های ایرانی در صحت و سلامت به زندگی خود ادامه دهند.

طرفداری: برای سال بعد چه اهدافی دارید؟
من هدفی که برای همه ‌سال‌های زندگی خودم داشتم را برای سال بعد نیز دارم و امیدوارم با تداوم تلاش هایم قله های پیشرفت را فتح نمایم.

طرفداری: آقا سعید در مورد این کلمات پاسخ یک کلمه ایتان را بیان کنید.

توپ والیبال؟
زیباترین توپ ورزشی

تراکتورسازی؟
تیم محبوب و دوست ‌داشتنی

تیم ملی؟
آرزوی هر ورزشکار

دوری از خانواده؟
سختی و استرسی زا

سین موردعلاقه؟
سبزه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تشخیص ربات نبودن *

ما برای بهتر ارائه دادن خدمات به شما بازدیدکننده محترم از کوکی مرورگر استفاده می کنیم.