2 پرواز فوق العاده خرم آباد – مشهد برقرار می شود

زمان مطالعه این مطلب تنها: 2 دقیقه

2 پرواز فوق العاده خرم آباد – مشهد برقرار می شود

مدیر فرودگاه خرم آباد گفت: 2 پرواز فوق العاده در مسیر خرم آباد – مشهد و بالعکس 29 تیر و دوم مردادماه انجام می شود.

غلامرضا بنی صدر روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: پیش از این شرکت هواپیمایی تابان اعلام کرده بود که پروازهای خرم آباد – مشهد به دلیل چک ادواری و کمبود ناوگان برقرار نمی شود.
وی اظهار داشت: در برنامه جدید این شرکت به فرودگاه خرم آباد، انجام 2 پرواز موردی اعلام شده که این به معنای فعالیت مستمر تابان در این فرودگاه نیست.
وی تصریح کرد: بنابر اعلام شرکت تابان، پرواز 29 تیرماه ساعت 5:30 ازمشهد به خرم آباد و ساعت 8:30 در مسیر برگشت انجام می شود.
بنی صدر گفت: همچنین پرواز روز سه شنبه دوم مردادماه نیز در همین ساعات برقرار خواهد شد.
فرودگاه خرم آباد در حال حاضر بجز روزهای شنبه، در مسیر تهران – خرم آباد و برگشت پرواز دارد که با توجه به انجام 2 پرواز رفت و برگشت در روزهای پنجشنبه و جمعه، هر هفته 16 سورتی پرواز در این فرودگاه برقرار می شود.
به گزارش ایرنا پرواز هفته های اخیر شرکت هواپیمایی تابان از فرودگاه خرم آباد به مقصد تهران، مشهد و بالعکس بدون اطلاع رسانی لغو شده که به نظر می رسد با توجه به نامنظمی پروازهای گذشته و با ادامه این روند، قطع ارتباط این شرکت در خرم آباد دور از انتظار نخواهد بود.
پروازهای این شرکت هواپیمایی به مقصد مشهد روزهای سه شنبه و جمعه با استقبال از سوی مسافران لرستانی برقرار بود که متاسفانه بدون دلیل لغو شد و پرواز فوق العاده خرم اباد – مشهد نیز تضمینی برای بازگشت تابان نیست.
همچنین تنها پرواز تهران – خرم آباد و بالعکس این شرکت که روزهای دوشنبه انجام می شود در هفته های اخیر برقرار نشده و تاکنون نیز برنامه ای برای برقراری مجدد ان اعلام نشده است.
تاکنون هیچگونه اعلام رسمی از طرف این شرکت برای عدم حضور در فرودگاه خرم آباد ارائه نشده اما مسئولان شرکت عنوان کرده اند تا اطلاع ثانوی پروازها در این فرودگاه لغو است.
لغو پروازهای تابان در فرودگاه خرم آباد در شرایطی رقم خورده که پروازهای شرکت ایران ایر نیز به صورت منظم برقرار نمی شود به طوری که پرواز روزهای شنبه، دوشنبه و پنجشنبه هفته گذشته در مسیر تهران برقرار نشد.   97/4/24

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تشخیص ربات نبودن *

ما برای بهتر ارائه دادن خدمات به شما بازدیدکننده محترم از کوکی مرورگر استفاده می کنیم.