هواشناسی لرستان جزو دستگاه برتر استان در ارزیابی عملکرد در ده سال اخیر

هواشناسی لرستان جزو دستگاه برتر استان در ارزیابی عملکرد در ده سال اخیر

هواشناسی لرستان جزو دستگاه برتر استان در ارزیابی عملکرد در ده سال اخیر               معاون توسعه ی مدیریت و منابع سازمان مدیریت و برنامه ریزی لرستان گفت هواشناسی طی یک دهه اخیر در رده دستگاه های برتر استان بوده است.

به گزارش روابط عمومی هواشناسی لرستان ، جلسه  کارگروه توسعه مدیریت و منابع با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان لرستان در هواشناسی خرم اباد برگزار شد.

در این جلسه که با هدف بررسی مسائل مربوط به منابع انسانی و شاخص های ارزیابی عملکرد در هواشناسی لرستان برگزار شد، بهروز مرادپور مدیر کل هواشناسی لرستان گزارشی از وضعیت موجود اداره کل بویژه در بخش منابع انسانی، اعتبارات جاری و عمرانی و عملکرد هواشناسی ارائه وافزود: هواشناسی لرستان با وجود اینکه کمترین اعتبارات را نسبت به سایر دستگاه های اجرایی  استان دریافت می نماید در خط مقدم مدیریت بحران و خدمت رسانی قرار دارد و نتیجه ی مثبت عملکرد آن را در سال های اخیر و وقوع پدیده های جوی مخرب مانند سیل های۹۷ ، ۹۸ و ۹۹ شاهد بودیم.            مرادپور در ادامه گفت هواشناسی از معدود دستگاه هایی بود که اعتبارات ماده ۱۰ مدیریت بحران را در سال ۹۸ بموقع جذب و هزینه نمود.

وی خواستار همکاری بیشتر سازمان مدیریت و برنامه ریزی در بحث اعتبارات جاری و عمرانی و همچنین برقراری عدالت در ارزیابی عملکرد و انتخاب دستگا. های برتر استان شد.

در ادامه عارفیان معاون توسعه مدیریت و منابع لرستان ضمن تقدیر از هواشناسی بخاطر عملکرد مطلوب و جذب بموقع اعتبارات عمرانی، گفت این جلسات بایستی بصورت فصلی و چهار بار در سال برگزار و مسائل مرتبط با منابع انسانی، ارزیابی عملکرد بررسی و گزارش عملکرد کمیته های ۵ گانه  در جلسات ارائه گردد.
وی در پایان گفت هواشناسی از دستگا. های برتر استان طی ده سال گذشته بوده و عملکرد این اداره کل بروز و شفاف و در راستای خدمت رسانی بموقع به مردم و کاربران تخصصی بوده قابل تحسین است.  منبع روابط عمومی 99/9/21
نام:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تشخیص ربات نبودن *Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

ما برای بهتر ارائه دادن خدمات به شما بازدیدکننده محترم از کوکی مرورگر استفاده می کنیم.