مسابقات کاراته

زمان مطالعه این مطلب تنها: < 1 دقیقه

مسابقات کاراته

 مسابقات کاراته کشوری که رقابت های کاراته رده نوجوانان و جوانان ایران با حضور یک هزار و ۸۰۰ رزمی کار این رشته از سراسر کشور در خرم آباد آغاز شد.

میثم یاراحمدی روز سه شنبه(1402/7/11) در گفت و گو با ایرنا  لرستان بیان کرد: این مسابقات در ۲ رده مردان و زنان در سه رده سنی نوجوانان، جوانان و زیر ۲۱ سال برگزار می شود که طبق برنامه ریزی، روزهای ۱۱ و ۱۲ در بخش دختران و ۱۳ و ۱۴ مهر نیز در بخش پسران برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه این مسابقات به صورت کاتا و کومیته برگزار می شود، اظهار کرد: ورزشکاران شرکت کننده در این مسابقات بیش از یک هزار و ۸۰۰ کاراته کا از ۳۱ استان کشور هستند که مراحل وزن کشی را انجام داده و اوزان خود را مشخص کرده اند.

او با اشاره به اینکه ۵۰۰ داور این مسابقات را داوری خواهند کرد، یادآور شد: این مسابقات در سالن شهید چاغروند مجموعه ورزشی تختی خرم آباد برگزار می شود و تیم های لرستانی شرکت کننده با برنامه ریزی و تلاش های منسجم اداره کل ورزش و جوانان و هیات کاراته استان با آمادگی کامل مهیای حضور در این رقابت هستندیاراحمدی گفت: این مسابقات به منظور انتخاب تیم ملی جهت اعزام به مسابقات آسیایی برگزار شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تشخیص ربات نبودن *

ما برای بهتر ارائه دادن خدمات به شما بازدیدکننده محترم از کوکی مرورگر استفاده می کنیم.