رتبه اول لرستان در دسترسی به مراکز ملکی درمانی

 رتبه اول لرستان در دسترسی به مراکز ملکی درمانی

مدیر درمان تامین اجتماعی لرستان از ارتقای هتلینگ بیمارستان‌های مدیریت درمان تامین اجتماعی لرستان خبر داد و گفت: ارتقای هتلینگ ۳ بیمارستان در استان انجام شده است.

دکتر امین بهاروند در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار کرد: خبرنگاران باید همواره سوال کننده باشند و مدیر هم می‌بایست با کمال میل پاسخ دهد.

وی با اشاره به اینکه ارتباط مدیر با رسانه گاهی به صورت خبری و گاهی رپورتاژ است به اعتبارات محدود مدیریت درمان لرستان اشاره و افزود: خبرنگاران را تا جایی که توانستیم خارج از نوبت کمک کردیم.

بهاروند با بیان اینکه در دندانپزشکی مشکل جدی داریم، خاطرنشان کرد: دندانپزشکان استان از ۶ نفر به ۲۴ نفر افزایش پیدا کرده است اما با کاهش مواجه هستیم.

بهاروند در خصوص بحث رفتن پزشکان متخصص از استان گفت: باید با کمک رسانه علت رفتن پزشکان متخصص ارزیابی شود.

مدیر درمان تامین اجتماعی لرستان مراجعات غیرضروری را از معضلات اجتماعی حوزه درمان برشمرد و با اشاره به مصرف بی‌رویه دارو در استان گفت: حل این مشکلات نیازمند مشارکت رسانه است.

وی فرهنگ‌سازی را نیاز حوزه درمان دانست و افزود: در سطح استان به لحاظ دسترسی به مراکز ملکی رتبه اول را داریم کمااینکه هتلینگ ۳ بیمارستان‌ استان انجام شده است.

بهاروند گفت: حذف دفترچه‌های درمانی مزیت‌های خوبی دارد به طوری‌که مراکز ملکی درمانی تامین اجتماعی نیاز به دفترچه نیست و اگر کارت ملی همراه کسی باشد می‌تواند نوبت بگیرد.

مدیر درمان تامین اجتماعی لرستان در خصوص شیوه نوبت دهی سازمان تامین اجتماعی لرستان گفت: ۴ روش نوبت‌دهی ایجاد شده که یک نمونه آن نوبت‌دهی اینترنتی است و بیمار علاوه بر نوبت‌گیری می‌تواند تمام سوابق درمانی را مشاهده کرد.

وی با اشاره به امکان استفاده اپ موبایل برای نوبت‌دهی تصریح کرد: این کارها در جهت عدالت دسترسی مردم به مراکز درمانی در نظر گرفته شده است.

سال ۹۲ تعداد ۴۵ پزشک متخصص داشتیم، اظهارکرد: در حال حاضر ۱۶۰ پزشک متخصص در استان فعالیت دارند. 97/4/24

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تشخیص ربات نبودن *Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

ما برای بهتر ارائه دادن خدمات به شما بازدیدکننده محترم از کوکی مرورگر استفاده می کنیم.