برنامه‌های سفر رئیس‌جمهور به لرستان

زمان مطالعه این مطلب تنها: 2 دقیقه

برنامه‌های سفر رئیس‌جمهور به لرستان

اعلام برنامه‌های سفر رئیس‌جمهور به لرستان

برنامه‌های سفر رئیس‌جمهور به لرستان ، استاندار لرستان برنامه‌های سفر رئیس‌جمهور به این استان را تشریح و اعلام کرد.

فرهاد زیویار در گفت و گو با خبرنگار مهر در سخنانی با اشاره به سفر رئیس جمهور به استان لرستان اظهار کرد: مرحله اول این سفر در حضور تیم اعزامی نهاد ریاست جمهوری به استان اجرایی شده است.

وی با اشاره به برگزاری سلسله جلساتی در تهران با حضور معاونین وزرا عنوان کرد: راجع به پروژه‌های نیمه تمام، نظام مسائل لرستان و… بررسی‌های کارشناسی به عمل آمده است.

استاندار لرستان با بیان اینکه نظرات موافق وزارتخانه‌ها در همان جلسات مدیران استان با معاونین وزرا و در حضور معاون رئیس جمهور اخذ شده است، گفت: نظرات اولیه تقریباً جلب شده و مورد موافقت قرار گرفته است.

زیویار با اشاره به برگزاری جلسه با وزرا و معاون اول رئیس جمهور، گفت: رفت و آمدهای زیادی ما به تهران داشتیم و بعضی وقت‌ها لازم بود که در کنار همین جلسات کارشناسی که در نهاد ریاست جمهوری برگزار می‌شد، دیدارهایی را با بعضی وزرا و اعضای دولت برگزار کنیم.

وی بیان کرد: تقریباً بین هفت تا هشت جلسه، رفت و آمدهای ما به تهران بود، دیدارهای مستقیمی برای حمایت بیشتر، با وزرای نیرو، فرهنگ و ارشاد اسلامی، راه و شهرسازی، معاون اجرایی رئیس جمهور و… به صورت جداگانه داشتیم.

استاندار لرستان با تاکید بر اینکه الان در مرحله نهایی سفر قرار داریم، گفت: در سفر رئیس جمهور، علیرغم اینکه یک روزه است، اما چشم اندازهای مختلفی در قالب آن در دستور کار داریم.

زیویار با اشاره به دیدارهای مستقیم رئیس جمهور با مردم در قالب این سفر، گفت: تیم دولت در بین مردم خواهند رفت، چراکه اصلی‌ترین بحث در سفرهای استانی ایجاد رابطه نزدیک بین دولت و مردم است.

وی با بیان اینکه شروع سفر رئیس جمهور به لرستان با مراسم استقبال خواهد بود، گفت: بعد از آن، بازدیدهای سرزده رئیس جمهور از پروژه‌های نیمه‌تمام و… را خواهیم داشت.

استاندار لرستان بیان کرد: دیدار با اقشار، نخبگان و صاحب‌نظران در حوزه‌های مختلف یکی دیگر از برنامه‌های سفر رئیس جمهور خواهد بود.

زیویار با تاکید بر اینکه همچنین جلسه شورای اداری را در این سفر با حضور رئیس جمهور خواهیم داشت، ادامه داد: کاری که وزرا در شهرستان‌ها در روز سفر دنبال می‌کنند در قالب گزارش در جلسه شورای اداری ارائه می‌شود.

وی افزود: در پایان این سفر، مصاحبه خبری رئیس جمهور را خواهیم داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تشخیص ربات نبودن *

ما برای بهتر ارائه دادن خدمات به شما بازدیدکننده محترم از کوکی مرورگر استفاده می کنیم.