با فروش و هرگونه تغییر کاربری بیمارستان شهدای عشایر خرم‌آباد مخالفم

زمان مطالعه این مطلب تنها: < 1 دقیقه
در پی اقدام رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان در خصوص واگذاری بخشی از بیمارستان شهدای عشایر، آقای والی زاده معجزی واگذارکننده زمین بیمارستان طی نامه‌ای به ملکشاهی راد نماینده خرم‌آباد و چگنی با اعلام اینکه شرط واگذاری زمین احداث بیمارستان و بخش درمانی بوده اعتراض خود را نسبت به فروش و هرگونه تغییر کاربری بیمارستان اعلام نمود و خواستار پیگیری موضوع از طریق نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی شد.
 نماینده مردم خرم‌آباد و چگنی با بیان اینکه بیمارستان شهدای عشایر خرم‌آباد یکی از مهم‌ترین و پیشرفته‌ترین مراکز آموزشی درمانی استان لرستان است، وجودش در مرکز شهر خرم‌آباد را از نظر موقعیت مکانی و امکانات پزشکی ضروری و حیاتی دانست و گفت که با هر نوع واگذاری بیمارستان به عنوان تهاتر یا فروش بخشی از زمین بیمارستان به پیمانکار و هرگونه تغییر کاربری در آن به شدت مخالفم.
محمدرضا ملکشاهی راد نماینده افزود: بهتر بود رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان به جای خرید ساختمان‌های فرسوده چند ده‌میلیاردی در همین مکان فعلی، بیمارستان شهدای عشایر خرم‌آباد را با پیشرفته‌ترین و بهترین امکانات نوسازی و احداث می‌نمود.
ملکشاهی راد تصریح کرد: ضمن پیگیری از طریق مسئولان استان مراتب مخالفت و اعتراض خود نسبت به هر نوع واگذاری به عنوان تهاتر یا فروش بخشی از زمین بیمارستان شهدای عشایر خرم‌آباد را به پیمانکار طی مکاتباتی به وزیر محترم بهداشت و درمان اعلام نموده‌ام.
وی ابراز امیدواری کرد: این موضوع که به‌عنوان یکی از دغدغه‌های جدی مردم خرم‌آباد تبدیل شده هر چه سریع‌تر حل و فصل گردد.95/11/11

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تشخیص ربات نبودن *

ما برای بهتر ارائه دادن خدمات به شما بازدیدکننده محترم از کوکی مرورگر استفاده می کنیم.