اخذ مجوز اعتبار برای کریدور بزرگراهی غرب کشور

زمان مطالعه این مطلب تنها: < 1 دقیقه

اخذ مجوز اعتبار برای کریدور بزرگراهی غرب کشور

 مدیرکل راه و شهرسازی لرستان از اخذ مجوز اعتبار برای سه پروژه راهسازی ازنا – شازند، خرم‌آباد – نورآباد و خرم‌آباد – کوهدشت خبر داد.

 رضا خالقی در سخنانی از اخذ مجوز اعتبار از ظرفیت‌های ماده ۵۶ قانون الحاقی بودجه برای پروژه‌های مهم و اولویت‌دار راه‌های استان خبر داد.

وی، اظهار داشت: پروژه‌های اصلی و اولویت‌دار اداره کل راه و شهرسازی لرستان در حوزه ساخت و توسعه راه‌ها که دارای مصوبه ستاد اقتصاد مقاومتی استان و سفر ریاست جمهوری و بعضاً اولویت‌های مندرج در برنامه جهش تولید کشور هستند شامل احداث باند دوم محور ازنا – شازند، احداث و تکمیل باند دوم محور خرم‌آباد- نورآباد (کریدور بزرگراهی غرب کشور) و احداث و تکمیل باند دوم خرم‌آباد – کوهدشت هستند.

مدیرکل راه و شهرسازی لرستان با بیان اینکه این پروژه‌ها دارای پیشرفت فیزیکی بالایی هستند و با توجه به پرتردد و حادثه‌خیز بودن آنها و سطح خدمات دهی جز پروژه‌های اصلی و اولویت‌دار مطرح شدند، تصریح کرد: با پیگیری‌های استاندار لرستان موفق به اخذ مجوز اعتبار از ظرفیت‌های ماده ۵۶ قانون الحاقی بودجه برای پروژه‌های فوق شدیم که خوشبختانه موافقت اصولی مورد نیاز از ناحیه سازمان برنامه و بودجه کشور اعلام و تأیید شده است.

خالقی، گفت: بر همین اساس برخی از بانک‌ها شامل بانک ملی، سپه و رفاه اعلام آمادگی کردند که بخش مهمی از اعتبار مورد نیاز برای تکمیل باقی‌مانده عملیات اجرایی طرح‌های مذکور در قالب تسهیلات بانکی و با ضمانت سازمان برنامه و بودجه کشور تأمین و پرداخت شود.

در صورت نهایی شدن این موضوع بدین طریق، تا نیمه اول سال آینده عمده عملیات اجرایی پروژه‌های فوق تکمیل و به پایان خواهد رسید.99/9/17

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تشخیص ربات نبودن *Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

ما برای بهتر ارائه دادن خدمات به شما بازدیدکننده محترم از کوکی مرورگر استفاده می کنیم.