احداث صنایع تبدیلی در استان لرستان

زمان مطالعه این مطلب تنها: 2 دقیقه

 

احداث صنایع تبدیلی در استان لرستان

 نماینده ولی فقیه در لرستان با وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و معاون اداره کار این وزارتخانه دیدار و گفت‌وگو کرد.

حجت‌الاسلام والمسلمین شاهرخی در این دیدار که بیست‌وهفتم شهریور ماه در محل این وزارتخانه برگزار شد، ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خصوص سیل فروردین ۹۸، گزارشی از وضعیت فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی استان و ظرفیت‌هایی که در صورت توجه و بالفعل کردن آنها می‌تواند در رشد و توسعه فرهنگی و اقتصادی موثر باشد و بتواند چهره استان را از همه جهات متحول کند، ارائه کرد.

وی همچنین با اشاره به توانایی و برخورداری این وزارتخانه از شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی، صندوق بیمه‌های تامین اجتماعی و هلدینگ‌های بازنشستگی کشوری صندوق بازنشستگی فولاد و دو بانک مرتبط با وزارت تعاون، این وزارتخانه را توانا برای ورود به لرستان و کاهش بخش قابل توجهی از نرخ بیکاری در استان دانست و تاکید کرد: وزارت تعاون می‌تواند صنعت، کشاورزی، دامپروری و گردشگری را در استان احیاء کند.

محمد شریعتمداری، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در این دیدار، مردم لرستان‌ را مردمی با ایمان و محب اهل بیت عصمت و طهارت علیهم‌السلام برشمرد که در پیروزی و تداوم انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس افتخار آفرینی کردند.  

وی با اشاره به گزارش مبسوط و مشروح نماینده ولی فقیه در لرستان، گفت: معاون اداره کار، معاون امور توسعه و اشتغال و معاون اقتصادی به همراه هیاتی به لرستان سفر کنند و بر اساس گزارش مکتوب نماینده ولی فقیه با دستگاه‌های مرتبط موضوعات طرح شده را بررسی کنند.

شریعتمداری با بیان اینکه طرح‌های نیمه تمامی که توسط این وزارتخانه در لرستان باقی مانده است تکمیل شوند، اضافه کرد: واحدهایی که نیمه فعال هستند برای فعالیت کامل آنها بررسی و سپس اقدام لازم صورت گیرد.

وی تاکید کرد: واحدهای جدیدی که در زمان یک‌سال می‌توانند به بهره‌برداری برسند مانند صنایع تبدیلی در محصولات باغی و کشاورزی و دامپروری همچنین ایجاد مشاغل خانگی موافقت به عمل می‌آید.  99/6/27

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تشخیص ربات نبودن *

ما برای بهتر ارائه دادن خدمات به شما بازدیدکننده محترم از کوکی مرورگر استفاده می کنیم.