پارک علم و فناوری

زمان مطالعه این مطلب تنها: < 1 دقیقه
  •     پارک علم و فناوری  :

خرم آباد -ایرنا- رئیس پارک علم و فناوری لرستان گفت: 20 هکتار اراضی دانشگاه این استان به پارک علم و فناوری واگذار و اخذ سند شد.

محمد شاکرمی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: پس از پنج سال پیگیری با مساعدت دانشگاه لرستان، از سوی هیات امنای دانشگاه لرستان با انتقال حدود 20 هکتار از اراضی این دانشگاه به پارک علم و فناوری استان لرستان موافقت شد.
وی اظهارکرد: در هفته جاری سند 6 دانگ این اراضی به نام پارک علم و فناوری استان انتقال یافت.
رئیس پارک علم و فناوری استان لرستان بیان کرد: پارک علم و فناوری استان لرستان در نظر دارد جهت تامین فضای مورد نیاز موسسات فناوردر چارچوب ضوابط نسبت به واگذاری 60 درصد اراضی این پارک به واحدهای فناور پذیرش شده اقدام نماید.
شاکرمی افزود: شیوه نامه و دستوالعمل های لازم جهت واگذاری این اراضی تدوین شده است و واگذاری این اراضی به صورت اجاره بلند مدت تا حداکثر زمان 99 سال می باشد.
وی ادامه داد: با توجه به محدودیت متراژ زمین قابل واگذاری، اولویت با شرکت هایی است که زودتر از سایر شرکتها نسبت به ارائه درخواست خود اقدام نمایند.
شاکرمی بیان کرد: این اراضی به عنوان مناطق آزاد تجاری محسوب می شوند و مطابق با ماده 47 قانون برنامه چهارم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران کلیه مزایای قانونی مناطق آزاد تجاری در خصوص روابط کار، معافیت های مالیاتی و عوارض، سرمایه گذاری خارجی و مبادلات مالی بین المللی بر واحدهای فناور مستقر جاری است.تاریخ 03/09/1395

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تشخیص ربات نبودن *Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

ما برای بهتر ارائه دادن خدمات به شما بازدیدکننده محترم از کوکی مرورگر استفاده می کنیم.