بیمارستان شهید رحیمی  

زمان مطالعه این مطلب تنها: 2 دقیقه

بیمارستان شهید رحیمی

بیمارستان شهید رحیمی، یک بیمارستان فوق تخصصی است که در خرداد ۱۳۹۲ به طور کامل بازسازی شد و هم اکنون در بخش‌های جراحی، اطفال، زنان و زایمان، داخلی، اعصاب و قلب دارای بخش‌های فوق تخصصی است.

مرکز آموزشی درمانی شهید رحیمی بزرگترین و مجهزترین مرکز آموزشی درمانی وابسته به دانشگاه علوم پزشکی می باشد که  با ظرفیت 378 تخت بستری فعلی دارای قدمت چندین ساله در ارائه خدمات درمانی تخصصی و فوق تخصصی و تربیت دانشجویان گروههای مختلف پزشکی، پرستاری و پیراپزشکی میباشد. این مرکز در بیست و پنج هزار متر مریع واقع در میدان آزادی ساخت شده است.

سعید رحیمی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در خرم‌آباد، اظهار داشت: MRI دولتی برای اولین بار در سه دهه گذشته در سطح استان با بهترین تجهیزات روز دنیا در بیمارستان شهید رحیمی راه‌اندازی شده است.
رئیس بیمارستان شهید رحیمی خرم‌آباد راه‌اندازی اولین ماموگرافی دولتی در استان و همچنین راه‌اندازی دستگاه‌های رادیولوژی در حوزه شیمی درمانی را از دیگر امکانات مرکز آموزشی، درمانی شهید رحیمی دانست و یادآور شد: شیمی درمانی که یک موضوع بسیار جدی و نیاز مردم لرستان است با راه‌اندازی مرکز مجهز شیمی درمانی این‌گونه بیماران را از نوبت‌های طولانی برای ادامه درمان خود نجات می‌دهد، گفتنی است که این مرکز به زودی به بهره‌برداری می‌رسد.
وی ادامه داد: 70 درصد از کلینیک تخصصی و فوق تخصصی شهید رحیمی در مرکز شهر خرم‌آباد نوسازی و بازسازی شده است.
این مسوؤل اضافه کرد: در این کلینیک تخصصی که دارای بهترین تجهیزات روز دنیا است، بالغ به 52 پزشک متخصص و فوق متخصص فعالیت دارند.
رحیمی با اشاره به اینکه بخش لاپاراسکوپی این بیمارستان جزو پنج برند برتر دنیا است، مطرح کرد: اتاق عمل مرکز درمانی شهید رحیمی خرم‌آباد در حوزه چشم پزشکی یکی از برترین برندهای سطح کشور است که از خیلی مراکز تهران نیز از نظر تجهیزات و امکانات بهتر است.
رئیس بیمارستان شهید رحیمی خرم‌آباد با بیان اینکه این مرکز در شاخه‌های مختلف پزشکی مانند غدد، ریه و … دارای کمبود نیروهای متخصص است، خاطرنشان شد: طی هماهنگی‌های صورت گرفته با حوزه معاونت درمان قرار است که در طرح توزیع نیروهای متخصص در مهرماه امسال بیمارستان شهید رحیمی بهره‌مند شود.
وی تعداد پزشکان متخصص و فوق متخصص بیمارستان شهید رحیمی را 152 پزشک اعلام کرد و گفت: مجموعه مرکز آموزشی، درمانی شهید رحیمی دارای پرسنلی پویا همراه با فعالیت مستمر است و تاکنون بدون هیچ مانع و عوارضی خدمات را به صورت روزانه به مردم استان لرستان ارائه می‌دهند.95/6/5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تشخیص ربات نبودن *Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

ما برای بهتر ارائه دادن خدمات به شما بازدیدکننده محترم از کوکی مرورگر استفاده می کنیم.