مجموعه سوارکاری

زمان مطالعه این مطلب تنها: < 1 دقیقه

مجموعه سوارکاری به ورزش لرستان بازگردانده شد :

 

علی یاور عزیزپور در جمع خبرنگاران اظهار کرد: مجموعه سوارکاری خرم‌آباد در سال 85 با مساحت 77 هزار و 589 متر مربع به نام تربیت بدنی وقت بود که در سال 87 بدون دریافت هیچ‌گونه بهایی به شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی انتقال سند شد.

مدیر کل ورزش و جوانان لرستان با اشاره به نیاز مبرم استان به فضاهای ورزشی و لزوم توسعه و جبران کمبود سرانه ورزشی، بیان کرد: از ظرفیت توانمند استاندار برای بازگردان این مجموعه ورزشی کمک گرفتیم.

عزیزپور یادآور شد: جهت بازگرداندن این مجموعه استاندار لرستان به مراتب با وزارت ورزش و جوانان و همچنین وزارت کشور مکاتبه کردند و دستگاه ورزش نیز مرتب پیگیربه نتیجه رساندن بحث شد.

وی گفت: درسفر دکتر مناف هاشمی به لرستان ، استاندار با گلایه فراوان از معاونت توسعه، منابع و پشتیبانی خواست تا برای برگردان حق مردم لرستان با وزیر وقت دکتر گودرزی رایزنی کند که خوشبختانه این اقدام انجام شد و با پیگیری‌های دستگاه ورزش و جوانان، استاندار، دکتر هاشمی مناف و مساعدت‌های وزارت ورزش و جوانان، به زودی از مجاری قانونی واگذاری مجموعه سوارکاری خرم‌آباد به اداره کل ورزش و جوانان لرستان انجام خواهد شد.

لازم به ذکر است با پیگیری‌های فرشید مرادی رئیس هیئت سوارکاری و حمایت‌های اداره کل، نرده‌کشی بخش جنوبی مجموعه سوارکاری استان تکمیل شد و به زودی این مجموعه بعد از سالیان طولانی در اختیار سوارکاران قرار خواهد گرفت.95/9/1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تشخیص ربات نبودن *

ما برای بهتر ارائه دادن خدمات به شما بازدیدکننده محترم از کوکی مرورگر استفاده می کنیم.