سراب شهوا خرم‌آباد

زمان مطالعه این مطلب تنها: < 1 دقیقه

آغاز طرح سامان‌دهی سراب شهوا خرم‌آباد

 چند روز پیش خبرگزاری فارس لرستان گزارشی از شرایط نامساعد سراب شهوا منتشر کرد که مورد توجه اذهان عمومی قرار گرفته پس از آن شهرداری خرم‌آباد و سایر ادارات اقدامات لازم برای ساماندهی سراب شهوا را در دستور کار خود قرار دادند

در همین زمینه وحید رشیدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در خرم‌آباد، بیان کرد:  خوشبختانه با پیگیری‌های صورت گرفته و برنامه رزی انجام شده شاهد آغاز طرح ساماندهی سراب شهوا خرم‌آباد هستیم.

 وی ادامه داد: در همین راستا شاهد جمع‌آوری لوله‌های آب درون نهر سراب شهوا بوده و  از سوی دیگر تمامی پل‌های غیراصولی و نامناسب بر روی این نهر توسط شهرداری جمع‌آوری‌شده و به دنبال جایگزینی پل‌های جدید هستیم.

شهردار خرم‌آباد افزود: به هرحال بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته قرار بر این است تا یک قطعه زمین که در کنار این سراب قرار داشته و اکنون  مالکیتش به اداره کل اوقاف استان باز می‌گردد با رایزنی و دریافت موافقت این اداره به یک پارک تبدیل شود.

رشیدی ادامه داد: مطمئناً روند ساماندهی سراب شهوا همچنان ادامه داشته و به دنبال تکمیل این طرح بر اساس طرح تهیه شده آن هستیم.

به هر حال امیدواریم که ساماندهی سراب شهوا به صورت کامل در دستور کار مسئولان استان قرار گیرد تا بتوان از این ظرفیت در جهت توسعه هر چه بیشتر صنعت گردشگری استفاده کرد.

خرم‌آباد دارای ظرفیت‌های گوناگونی است که استفاده از تمامی آن‌ها به همت مسئولان استان بستگی دارد، مطمئنا در صورتی که برنامه‌ریزی مناسبی برای استفاده هر چه بهتر از این پتانسیل‌ها وجود داشته باشد خرم‌آباد را می‌توان به یکی از قطب‌های اصلی گردشگری کشور تبدیل کرد.    96/8/7

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تشخیص ربات نبودن *Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

ما برای بهتر ارائه دادن خدمات به شما بازدیدکننده محترم از کوکی مرورگر استفاده می کنیم.