4 میلیارد تومان به احداث مرکز فرهنگی دفاع مقدس اختصاص یافت

زمان مطالعه این مطلب تنها: < 1 دقیقه

4 میلیارد تومان به احداث مرکز فرهنگی دفاع مقدس اختصاص یافت

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس گفت: 4 میلیارد تومان اوراق بهادار به احداث مرکز فرهنگی دفاع مقدس لرستان اختصاص یافت.

سرهنگ دل‌آرام در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه لرستان، اظهار کرد: مرکز فرهنگی دفاع مقدس لرستان نمادی از رشادت‌ها و فداکاری‌های شهدا و رزمندگان استان در دوران جنگ تحمیلی و جبهه‌های حق علیه باطل است.

وی اضافه کرد: 4 میلیارد تومان اوراق بهادار از سوی استانداری لرستان به احداث مرکز فرهنگی دفاع مقدس لرستان اختصاص یافته است که به زودی وصول می‌شود.

دل‌آرام با اشاره به اینکه باغ‌موزه‌ها و مراکز فرهنگی دفاع مقدس در استان‌ها متناسب با شرایط و موقعیت منطقه‌ای آنها در شرایط جنگ احداث می‌شوند، ادامه داد: در صورت تکمیل مرکز فرهنگی دفاع مقدس لرستان تاریخ افتخارآمیز مردم این استان به نمایش گذاشته می‌شود.

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس یادآور شد: در صورت تخصیص اعتبار لازم احداث یادمان که حدوداً 8 میلیارد تومان پیش‌بینی شده است، سال آینده این پروژه بزرگ به بهره‌برداری می‌رسد.

وی افزود: از سوی بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس کشور نیز 4 میلیارد تومان به این مرکز فرهنگی دفاع مقدس لرستان اختصاص می‌یابد.  95/12/2

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تشخیص ربات نبودن *

ما برای بهتر ارائه دادن خدمات به شما بازدیدکننده محترم از کوکی مرورگر استفاده می کنیم.