توسعه بیمارستان شفا خرم‌آباد – ساخت فاز سوم

زمان مطالعه این مطلب تنها: < 1 دقیقه

توسعه بیمارستان شفا خرم‌آباد – ساخت فاز سوم

مدیر بیمارستان شفا خرم‌آباد گفت: زمینه‌های توریسم درمانی با گرجستان فراهم شده است.
دکتر فکوری در نشست هم‌اندیشی استاندار و مسئولین لرستان با موضوع توسعه بیمارستان شفا خرم‌آباد با بیان اینکه 17 سال از شروع فعالیت این بیمارستان 140 تختخوابی می‌گذرد، اظهار کرد: این بیمارستان 15 سال بصورت شبانه‌روزی فعالیت دارد و از جهاتی در کشور منحصر به فرد است.
وی ادامه داد:  بیمارستان شفای خرم‌آباد بیشترین اشتغال را در بخش خصوصی و تاریخ لرستان دارد به گونه‌ای که برای 700 نفر فرصت شغلی ایجاد کرده است.
مدیر بیمارستان شفا خرم‌آباد با بیان اینکه این بیمارستان در سه مرحله ساخته شده و  ساخت فاز سوم آن از شهریور 95 آغاز و خرداد 97 به بهره‌برداری خواهد رسید، بیان کرد: فاز سوم  بیمارستان شفا در زمینی به مساحت 18 هزار متر مربع در 10 طبقه احداث خواهد شد که با ساخت این فاز بین 300 تا 500 فرصت شغلی ایجاد می‌شود.
فکوری افزود: وجود موسسات بزرگ در امنیت روانی، اجتماعی و اقتصادی جامعه موثر است و باید کمک شود تا تعداد این موسسات را در استان بیشتر کنیم.
وی با اشاره به اینکه خدمات این بیمارستان پایین‌تر از تعرفه‌های مصوب ارائه می‌شود، خاطر نشان کرد: با توجه به قابلیت‌های متعدد استان زمینه‌های توریسم درمانی در لرستان وجود دارد و زمینه همکاری در این بخش با کشور گرجستان فراهم شده است.
مدیر بیمارستان شفا خرم‌آباد تاکید کرد: امید می‎رود در این راستا پرواز خرم‌آباد تفلیس برای توریسم درمانی فراهم شود و چنانچه این مهم به سرانجام برسد توسعه گردشگری خوبی در استان  شاهد خواهیم بود و قطعا کمک شایانی به رفع مشکل بیکاری استان خواهد شد.    96/10/7

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تشخیص ربات نبودن *

ما برای بهتر ارائه دادن خدمات به شما بازدیدکننده محترم از کوکی مرورگر استفاده می کنیم.