اختصاص بخشی از بام لرستان به مدیران استان برای کاشت بلوط

زمان مطالعه این مطلب تنها: < 1 دقیقه
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار گفت: بخشی از بام لرستان برای کاشت درختان بومی به عرصه مدیران کل اختصاص یافت.
به گزارش پایگاه خبری یافته، در مراسمی که ظهر امروز با حضور جمعی از مدیران کل دستگاه‌های اجرایی و گروه‌های مردم‌نهاد در محل بام لرستان برگزار گردید، محمد اصلانی در سخنانی با اشاره به نقش درختان و جنگل‌ها در زندگی مردم گفت؛ به‌منظور توسعه و حفاظت از محیط‌زیست و کاشت درختان بومی و محلی من‌جمله درخت بلوط، بخشی از بام لرستان را به‌عنوان عرصه مدیران کل استان اختصاص دادیم تا مدیران کل دستگاه‌های اجرایی با هزینه شخصی نسبت به کاشت درخت بلوط در این عرصه به‌عنوان یادگاری خویش اقدام نمایند.
وی هدف از این کار را ارتقا سطح فرهنگ عمومی کاشت درخت بلوط و تبدیل قسمت‌هایی از بام یادشده به جنگل عنوان کرد و افزود: خوشبختانه استقبال مدیران کل از این طرح بسیار چشم‌گیر بود که جا دارد از همه مدیران کل استان که هرکدام هزینه کاشت چندین اصله درخت بلوط در این بام را تقبل نمودند قدرانی نمایم.
شایان ذکر است در این مراسم هرکدام از مدیران کل دستگاه‌های اجرایی استان کاشت چندین اصله درخت بلوط را با هزینه شخصی تقبل کردند و از چند تن از اعضا گروهای مردم‌نهاد به‌ویژه آقای افشار پدر بلوط به‌پاس تلاش در راستای حفظ محیط‌زیست و کاشت درخت بلوط در بام لرستان با اهدا لوح تقدیر از آنان تجلیل به عمل آمد.  96/3/21

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تشخیص ربات نبودن *Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

ما برای بهتر ارائه دادن خدمات به شما بازدیدکننده محترم از کوکی مرورگر استفاده می کنیم.